dojop Teknoloji Trend Micro’yu tercih etti

N-Computing Türkiye Distribütörü dojop Teknoloji, ürünlerinin güvenliğini Trend Micro’ya emanet etti. Helyum Bilişim ile anlaşma sağlayan dojop, müşterilerine tüm N-Computing ürünleri ile Trend Micro Güvenlik Yazılımlarının kullanımını tavsiye ediyor.

NComputing, kendisine ait patentli SoC ( System On Chip ) ve UxP ( User Extension Protocol ) ile günümüzün güçlü bilgisayarlarının  kullanılmayan gücünü paylaştıran teknolojileri sunmaktadır. NComputing Teknolojisi var olan bilgisayarların kullanılmayan  gücünü paylaştırarak kullanıcılara çok sayıda avantaj sağlar. Bir bilgisayara yüzlerce kullanıcının erişebilmesine olanak sağlayan teknoloji sayesinde ayrı ayrı program yükleme, yazılım ve donanım problemlerinin giderilmesi, anti virüs yazılımlarının kurulması ve makinelerin taranması gibi birçok zaman alan eylemden dolayısıyla yüksek bakım maliyetleriyle uğraşmaktan kurtulursunuz.

Türkiye Distribütörü dojop Teknoloji  Genel Müdürü S. Mustafa CANOĞLU, “Birden fazla bilgisayarın kullanıldığı şirketler, eğitim kurumları, hastaneler, devlet kurumları ve ev kullanıcıları için ideal bir çözüm olan NComputing, yenileme maliyetlerini ve yönetim zorluklarını ortadan kaldırır. Diğer bilgisayar sistemlerine göre yüzde 80 daha ucuzdur. Bu nedenle ülkemizde ciddi oranda tercih edilmektedir. Memnuniyeti yüksek yüzlerce müşterimiz olan kurum ve kuruluşlara Trend Micro Güvenlik Yazılımlarını öneriyoruz. Yapılan testler gösterdi ki, Trend Micro Worry Free ürünleri, NComputing ürünleri ile birebir uyum içerisinde çalışmaktadır” dedi.

dojop Teknoloji ile Helyum arasındaki iş birliği sonucunda, Trend Micro Worry Free Kurumsal Lisans ürünleri NComputing müşterilerine özel şart ve fiyatlarla sunulmaktadır. Proje dahilinde Trend Micro ürünleri, Ncomputing ürünleri gibi yine Dojop yetkili dağıtıcıları üzerinden kanal vasıtası ile müşterilere ulaşmaktadır.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.