Trend Micro Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürlüğü’ne Yeni Bir İsim.

Sektörün deneyimli ismi Hasan Gültekin, Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü olarak aramıza katıldı.

Son olarak Blue Coat Systems’da Ülke Müdürü olarak görev alan Hasan Gültekin, 1 Temmuz itibariyle Trend Micro Türkiye ve Yunanistan Müdürü görevini devraldı. Hasan Gültekin Trend Micro’da kendisine bağlı olan ülkelerin yönetiminin yanı sıra operasyon ve iş stratejilerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü mezunu olan Hasan Gültekin, HP, Oracle Türkiye ve İsviçre’de, Intel Türkiye, Microsoft Türkiye ve Trend Micro’da yurtiçi ve yurtdışı satış alanlarında çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu. Son olarak Blue Coat Systems’ta Ülke Müdürü olarak görev alan Hasan Gültekin, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

2012- 2015 yılları arasında Trend Micro’da Akdeniz Ülkeleri Kıdemli Satış Müdürü olarak görev alan Hasan Gültekin, yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Siber güvenlik alanında 30 yılını tamamlayan, yenilikçi, dinamik ve vizyoner bir şirketin, yeniden çatısı altında olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni görevimle beraber hızla gelişen bir sektörde her sene çift haneli büyüme gerçekleştiren Trend Micro’nun, bu başarı eğrisini sürdürecek yeni stratejiler geliştirmek ve yaygınlığımızı daha da artırmak için çalışmalar yürüteceğiz. Diğer yandan güvenlik alanındaki bilinci artıracak ve bu konuda yeni sosyal sorumluluk projelerimizin duyurularını yapacağız.”

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.