Cisco modemler Trend Micro ile korunacak

İki dev şirketten yapılan açıklamaya göre, Cisco modem alan her kullanıcı otomatik olarak Trend Micro’nun “Sosyal Medya Koruma”özelliği ile ön plana çıkan 200 lira değerindeki ürünü, 3 kullanıcılı Maximum Security’e ücretsiz sahip olacak.

Trend Micro’nun dağıtıcılığını yapan Helyum Bilişim’in Cisco ile yaptığı anlaşma sonucunda Trend Micro Titanium Maximum Security, artık tüm kanal ve zincir mağazaların raflarında Cisco Modemler ile birlikte yer alıyor.

Cisco, internette video tüketiminde patlama yaşanan ve akıllı telefon, tablet ya da oyun konsolu gibi kablosuz çalışan ürünlerin satışının giderek arttığı günümüzde, tüketicilerin evlerinde kullandıkları kablosuz ağlardan daha iyi performans, daha fazla güvenilirlik ihtiyacı ve daha fazla kullanım kolaylığı beklediklerinin farkında. Bu nedenle güvenlik çözümlerinde Trend Micro ile çalışmayı tercih eden şirket,

Cisco Linksys X serisi nedir? Marifetleri nelerdir?

Cisco, ev kullanımına yönelik hem DSL hem de kablolu genişbant bağlantılarla çalışabilen ürünleri Linksys X serisi, dizüstü bilgisayar,tablet, akıllı telefon, oyun konsolu ve internet bağlantılı televizyonlar gibi evde kullanılan tüm kablosuz cihazlarda güvenilir kablosuz erişim sunuyor.  Linksys X serisi, sabit genişbant bağlantılarıyla kablosuz erişim sağlamak ya da wireless-N teknolojisine geçmek isteyen tüketiciler için ideal bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Böylece tüketiciler, evlerini taşırken veya servis sağlayıcılarını değiştirirken kablolu ve DSL bağlantı değişimlerinde sorun yaşamadan geçiş yapabiliyorlar.

Linksys X serisi ürünler, kullanıcıların kablosuz ev ağlarını sadece birkaç kolay adımda kurmasını sağlayan Cisco Connect yazılımıyla birlikte sunuluyor. Bu sayede tüketiciler kablosuz ağ ayarlarını bireysel tercihleri doğrultusunda özelleştirme ve kontrol etme avantajına da sahip oluyor. Cisco Connect, kolay kullanımı ve akılcı arayüzüyle, teknik destek ihtiyacını da yüzde 75 oranında ortadan kaldırmış bulunuyor.

Titanium Maximum Security nedir? Marifetleri nelerdir?

İstenmeyen e-postaların engellenmesi, gerçek zamanlı bulut güncellemeleri, ebeveyn denetimleri, veri hırsızlığını engelleme, gizli dijital dosya koruması, hassas bilgiler için geliştirilmiş güvenli silme,bilgisayar performansını optimize etme özelliği, kasmayan web güvenliği,ayrıntılı güvenlik raporları gibi rakiplerinden ayıran çok sayıda önemli özelliğe sahip.

Maximum Security, tehditleri size ulaşmadan önce proaktif bir şekilde durdurmak için bulut tabanlı teknoloji kullanıyor. Bu sayede diğer güvenlik ürünlerinin kullandığı disk alanı ve belleğin yarısından dahi azını kullanıyor.

Sosyal Ağ Güvenliği koruması ile kullanıcıların Facebook, Twitter gibi platformlarda hangi bağlantıların güvenli, hangi bağlantıların tehlikeli olduğunu otomatik olarak gösteriyor. Basit ekranları ve raporları ile sezgisel arayüzü kurmak ve kullanmak oldukça kolay.

Özelleştirilebilir ebeveyn denetimleri sayesinde Maximum Security ile çocuklara ayrıcalıklı internet koruması sağlıyor. “Hepsi bir arada güvenlik” sloganı ile ön plana çıkan ürün sadece bilgisayarları değil, cep telefon ve tabletleri de koruma özelliğine sahip geniş platform güvenlik çözüm sunuyor.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.